اطلاعيه :
چنانچه قصد خرید فایل ترجمه از سایت وهاب انلاین دارید لطفا قبل از خرید فایل ترجمه راهنما خرید را مطالعه نمائید د

در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید

در صورتی که مقاله درخواستی شما در سایت ما موجود نمی باشد میتوانید از منو اصلی گزینه ارتباط با ما را انتخاب کرده و مشخصات مقاله را برایمان ارسال نمائید


شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

اثر متقابل گستردگی خط خدمات قائم بر برندهای اصلی نقش نو آوری، کیفیت و مشارکت

فـرمت ترجمه : word
داراي فايـــــل : ترجمه مي باشد
تعداد صفحات ترجمه : 22 صفحه
قيمت ترجمه : 18000 تومانتوضيحات محصول


اثر متقابل گستردگی خط خدمات قائم بر برندهای اصلی نقش نو آوری، کیفیت و مشارکت

چکیده

هدف تحقیق

 بررسی اندازه و درجۀ تأثیرگذاری، گستردگی نو­آوری ادراک شده، کیفیت گستردگی و مشارکت مصرف کننده بر طرز برخوردهای متقابل نسبت گستردگی خط خدمات قائم جدیداً عرضه شد و بر برند اصلی هدف این مقاله می باشد.

روش تحقیق

 یک بررسی تجربی با به کار ردن روش شناختی تحقیق با یک نمونه ۶۶۴ نفری نمایندۀ پاسخگو از کل جمعیت مورد نظر برای تحقیق. تعداد سه پیش آزمون انجام و اجرا شدند. مدل­سازی معادلۀ ساختاری حداقل مربعات جزئی و تجزیه و تحلیل واریانس کمک کردند که مسیرهای پیچیدۀ اسمی، تعدیل­سازی و متغیر های تعدیل کننده، مورد آزمایش قرار گیرند.

یافته­ها

نوآوری گسترده و مشارکت مشتری به طور مثبت، رابطل بین گستردگی جدید و برند اصلی را تعدیل می­کنند. علاوه بر این، نوآوری ادراک شدۀ برند اصلی به طوری منفی اثر شدید نو آوری گسترده به طرز برخورد ها به سوی برند اصلی را تعدیل می کند. کیفیت ادراک شدل گستردگی فقط طرز برخوردهای متقابل را تعدیل نمی کند، بلکه بوسیلۀ گستردگی نو آوری (نو آوری گسترده) به طور جزئی تعدیل می شود.

مفاهیم/ محدودیت های تحقیق: تحقیقات بعدی باید انواع مختلف خدمات و کالاهای مصرفی را بررسی کنند تا نتایج را تعمیم دهند سایر ابعاد مشارکت نیز می توانند مورد آزمایش قرار گیرند.

مفاهیم کاربردی –  این تحقیق یافته های مهمی را برای مدیرانی فراهم می کند که مسؤل گستردگی یا انبساط خدمات عالی (ظریف) جدیداً ایجاد و عرضه شده هستند. هنگامی که یک گستردگی خط خدمات قائم را ارزیابی می کنند، مصرف کنندگان به طور فعالانه اطلاعات در دسترس را پردازش و پویش می کنند. بنابراین بازاریان (تاجران) باید هنگام برقراری ارتباط با کیفیت و نو اوری یک خدمات جدید مواظب باشند، زیرا هر دو عامل می توانند به مقدار چشمگیری بر طرز برخورد های متقابل نسبت به برند اصلی اثر گذار باشند.

ارزش/ اصالت : این مقاله بینش­های جدیدی را علاوه بر پایان دادن به یک شکاف مهم نظری (فرضی) ادبیات بینش­های جدیدی را می آورد و این بار در نظر گرفتن اثرات دینامیک و پیچیدۀ نو اوری، کیفیت ادراک شده و مشارکت در زمینۀ یک انبساط خط خدمات قائم در طول عرضه می باشد، همانگونه که این به طور متقابل بر طرز برخورد ها به برند اصلی اثر شدیدی دارد.

واژگان کلیدی: برندها، (برند به معنی علامت یا عنوان تجارتی می باشد)،گستردگی­های برند ( یا انبساط برند)، رفتار مصرف کننده، عرضه محصول، نو­آوری گسترده (یا گستردگی خلاقیت)، کیفیت گسترده (یا گستردگی کیفیت)، مشارکت مصرف کننده (مشتری)، اثرات متقابل، انبساط (یا گستردگی) خط خدمات قائم.

——————–
عنوان اصلی مقاله : The reciprocal impact of vertical service line extensions on parent brands

ترجمه فارسی عنوان :اثر متقابل گستردگی خط خدمات قائم بر برندهای اصلی نقش نو آوری، کیفیت و مشارکت

تعداد صفحات انگلیسی:۱۹ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۲۲ صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۱۸۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین  از لینک های پایین

http://vahabonline.com/wp-content/uploads/2014/05/english4.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

در صورت مشکل درگاه بانکی سایت برای خرید فایل ترجمه از لینک سایت شماره 1 و یا سایر لینک ها اقدام نمائید

لینک سایت شماره 1

لینک سایت شماره 2

لینک سایت شماره 3

لینک سایت شماره 3

۲۳ آبان ۱۳۹۶ | 34 بازديد | دسته: مدیریت بازاریابیافزودن نظر: