دانلود رایگان فایل های کلاس فن ترجمه و تافل دکتر آموخته

یکی از بهترین راه ها برای  تقویت ریشه ای زبان در یک دوره زمانی نسبتا کوتاه (با توجه به اینکه برخی سالهای متمادی کلاس زبان می روند و در آخر هم به نتیجه مطلوبی در آزمون زبان دست پیدا نمی کنند) شرکت در کلاس های فن ترجمه دکتر آموخته است. هرچند همانطور که از اسم این کلاسها بر می آید هدف نهایی آن آموزش ترجمه صحیح است، ولی دکتر آموخته در این کلاسها ابتدا گرامر را با روشی نوین به شما می آموزد و در ادامه روش صحیح ترجمه را بر اساس این گرامر که به آن روش گشتاری می گویند، آموزش می دهد.

 

کلاس های فن ترجمه در ۳ ترم سه ماهه برگزار می شود که برای یادگیری گرامر و تست زدن تنها شرکت در ترم ۱و ۲ فن ترجمه کافیست و باقی مطلب یعنی مسلط شدن بر مباحث و به کارگیری آنها در تستها به تمرین و پشتکار شما بستگی دارد. در ترم ۳ فن ترجمه نیز نکات حرفه ای ترجمه و ویرایش آموزش داده می شود و مهارت درک مطلب دانشجو تقویت می شود.

بدین ترتیب با شرکت در این کلاسها علاوه بر تقویت گرامر، می توانید به راحتی از عهده تست های درک مطلب نیز برآیید و به طور کلی اگر به اندازه کافی تمرین کنید پس از مدتی متوجه یک جهش اساسی و بلند در سطح تسلط خود به زبان انگلیسی خواهید شد.

اگر شرکت در کلاس های دکتر آموخته را جهت آمادگی برای آزمون تافل، تولیمو، MSRT و نظایر آن انتخاب کرده اید، به شما توصیه می کنم که پس از گذراندن فن ترجمه ۱ و ۲ حتما در کلاس تافل ایشان شرکت نمایید. در این کلاس شما به طور عملی با نحوه تست زنی بر اساس دستور گشتاری آشنا می شوید و تمامی نکات لازم برای کسب نمره عالی در تافل را آموزش خواهید دید.

 

برای شرکت در کلاس فن ترجمه و تافل می توانید به سایت رسمی موسسه دکتر آموخته مراجعه نموده و ثبت نام نمایید. اما اگر به هر دلیلی امکان حضور در این کلاس ها را ندارید می توانید از فایل صوتی کلاسها و جزوه های آن استفاده کنید. البته باید بدانید که این فایلهای صوتی به هیچ وجه نمی تواند جای حضور در کلاس ایشان را بگیرد و به آن اندازه ثمر بخش باشد. بنابراین تنها در صورتی که اصلا امکان شرکت در کلاسها را نداشتید، از آنها استفاده کنید.

فایل های صوتی کلاس فن ترجمه ۱ دکتر آموخته

جلسه ۱

جلسه ۲

جلسه ۳

جلسه ۴

جلسه ۵: قسمت اول – قسمت دوم

جلسه ۶: قسمت اول – قسمت دوم

جلسه  ۷

جلسه  ۸: قسمت اول – قسمت دوم

جلسه  ۹

جلسه  ۱۰

جزوه کلاس فن ترجمه ۱:

قسمت اول

قسمت دوم

جزوه کلاس فن ترجمه ۲ 

جزوه خلاصه نویسی شده فن ترجمه ۱، ۲ و ۳

فایل های صوتی کلاس فن ترجمه ۲ دکتر آموخته

جلسه ۱

جلسه ۲

جلسه ۳

جلسه ۴

جلسه ۵

جلسه ۶

جلسه ۷

جلسه ۸

جلسه ۹

جلسه ۱۰

فایل صوتی کلاس فن ترجمه ۳ دکتر آموخته

جلسه ۱

جلسه ۲

جلسه ۳

جلسه ۴

جلسه ۵

جلسه ۶

جلسه ۷

جلسه ۸

جلسه ۹ 

جلسه ۱۰

جلسه ۱۱

جلسه ۱۲

جلسه ۱۳

جلسه ۱۴

جلسه ۱۵

جلسه ۱۶

جلسه ۱۷

جلسه ۱۸

جلسه ۱۹

جلسه ۲۰

فایل صوتی کلاس تافل دکتر آموخته

جلسه ۱

جلسه ۲

جلسه ۳

جلسه ۴

جلسه ۵

جلسه ۶

جلسه ۷

جلسه ۸

جلسه ۹

جلسه ۱۰

جلسه ۱۱

جلسه ۱۲

جلسه ۱۳

جلسه ۱۴

جلسه ۱۵

کتاب TOEFL CBT SUCCESSافزودن نظر: